قوانین و مقررات

مشتری عزیز، برای استفاده صحیح شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کافه های کرج شرایط و مقرراتی در اینجا بیان می‌شود که لازم است حتما با دقت مطالعه بفرمایید.
استفاده شما از خدمات فروشگاه اینترنتی کافه های کرج، ورود به حساب کاربری و استفاده از امکانات سایت و همچنین ثبت سفارش و انجام خرید از اینترنتی فروشگاه اینترنتی کافه های کرج، به معنای آگاه بودن از این مقررات و پذیرفتن آن‌هاست.
تمامی مراحلی که برای دستیابی به خدمات اینترنتی فروشگاه اینترنتی کافه های کرج انجام می‌شود بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است و در مقابل کاربر نیز باید قوانین مرتبط به کاربر را رعایت کند. تغییراتی که در روند خدمات اینترنتی فروشگاه اینترنتی کافه های کرج در آینده ممکن است اتفاق بیفتد، در اینجا اعلام می‌گردد و شما با توافق خود اعلام می‌دارید که هرگونه تغییری را در آینده نیز می‌پذیرید.
مشتری کیست؟
شخصی است که با ورود مشخصات خود در فروشگاه اینترنتی کافه های کرج ثبت نام کرده و اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس‌های فروشگاه اینترنتی کافه های کرج کند.
فروشنده کیست؟
محصولاتی که در سایت فروشگاه اینترنتی کافه های کرج وجود دارد.
ارتباطات الکترونیکی
در زمان استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کافه های کرج ، ثبت سفارش، ایمیل زدن به فروشگاه اینترنتی کافه های کرج و … شما در حال انجام ارتباط الکترونیکی با فروشگاه اینترنتی کافه های کرج هستید و در صورتی که همه روندهای ثبت نام و ساخت حساب مشتری درست باشد، شما به فروشگاه اینترنتی کافه های کرج اجازه داده‌اید که او هم از این طرق با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کند. دقت داشته باشید که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید و در حساب کاربریتان وجود دارد، به منزله تایید از جانب شماست و کارشناسان فروشگاه اینترنتی کافه های کرج از طریق آن‌ها با شما در ارتباط خواهند بود.
فروشگاه اینترنتی کافه های کرج با استفاده از این اطلاعات امکان دارد اخبار کالاهای جدید، تخفیفات و … را برای شما ارسال کند. شما می‌توانید در صورت عدم تمایل به دریافت آن‌ها، لغو اشتراک خبرنامه را انتخاب کنید.
حریم شخصی
سایت فروشگاه اینترنتی کافه های کرج نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی شما به عمل می‌آورد و همواره برای هرچه ایمن‌تر کردن اطلاعات شما، در حال توسعه است. شما می‌توانید با خیال راحت از سایت استفاده کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا شرکت دیگری قرار نمی‌گیرد، مگر با حکم قضایی از مراجع ذی‌صلاح.
همه تصاویر، طراحی‌های گرافیکی، متن، ویدئوها، محصولات و … در این سایت مختص فروشگاه اینترنتی کافه های کرج است و هرگونه استفاده از آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.
در هنگام استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی کافه های کرج و ورود به حساب کاربری، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورشان هستند و تمامی مسئولیت‌هایی که با حساب کاربری آن‌ها صورت می‌گیرد، مسئولیتشان به عهده خود کاربر است.
لازم به ذکر است که آدرس سایت و تنها مرجع رسمی فروشگاه اینترنتی کافه های کرج www.cafehayekaraj.ir است و هیچ گونه آدرس اینترنتی دیگری ندارد.​​​​​​​